Hamza Dağ: AK Parti Türkiye’dir, milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz

AK Parti, kuruluşunun 21. yılını Bir olduk, 21 olduk temasıyla 15 Ağustos’ta ATO Congresium’da gerçekleştirecek sade bir programla kutlayacak.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bir konuşma yapacağı programın ayrıntılarını ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısı ile paylaştı.

Davetliler “Zaman Tüneli”ni gezebilecekler

Programda davetliler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın siyasi hayatından bazı kritik kesitlerin yer aldığı, AK Parti’nin geçmişinde karşılaştığı bazı engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı iki Zaman Tünelini gezebilecek.

21 yıldaki çalışmalar, projeler ve önemli dönüm noktalarının kare kare anlatıldığı zaman tünelini ziyaret edenler, daha sonra kurulacak stantta VR gözlükler (Metaverse tekniği) ile hayata geçirilen önemli projelerin gösterildiği bir gezintiye çıkacak. Kutlamalar çerçevesinde ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kaleme alınan mektup AK noktalarda vatandaşlara verilecek.

“AK Parti sadece bir siyasi parti değil”

AK Parti’nin Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en uzun süre iktidarda kalmayı başarmış siyasi hareket olduğunu söyleyen Hamza Dağ, bu başarının AK Parti’nin yalnızca bir siyasi parti olmaktan çok daha fazlası olmasından ileri geldiğini söyledi.

“Bu slogan AK Parti serüveninin net bir gerçeğidir”

AK Parti’nin 21. yılınıBir olduk, 21 olduksloganıyla kutladığını ifade eden Dağ, Hem milletimizle aramızdaki gönül bağı hem de her bir AK Partilinin birbirini aile olarak görmesinden yola çıkarak bu sene ’Bir olduk, 21 olduk’ dedik. Bu slogan AK Parti serüveninin net bir gerçeğidir. AK Parti geçmişinden aldığı güçle bugün daha güçlü, daha diri, daha yeni ve daha genç bir partidir. AK Parti, gücünü ve zorlukların karşısında sağlam bir şekilde durabilmesini lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde her kademesiyle birlik ve beraberlik içerisinde olmasına borçludur. Bir olmanın ve kenetlenmenin AK Parti’ye verdiği güç, gerek kapatma davası, e-muhtıra, kaos girişimleri gerekse de darbe girişimi ve antidemokratik yaklaşımlarda partimizin ve mensuplarının sağlam bir şekilde durmasına vesile olmuştur. dedi.

Milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz”

AK Parti’nin 21 yıllık serüveninde Türkiye’nin her yerinde olduğunu söyleyen Dağ, Bu yönüyle biz sadece bir siyasi partiden ötesiyiz. İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız tek bir ilçe, belde, mahalle, köy, kasaba yok. Çünkü kimseyi ayırt etmedik. AK Parti Türkiye’dir. Milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta da yine birinci parti olacağız. Geçmiş seçimlerde bir ve beraber olarak nasıl birinci parti olduysak, 2023’te de zafer bizim olacak. İnşallah önümüzdeki yıllarda partimizin 22, 23, 25, 30 ve daha nice yıllarını kutlarken de AK Parti’nin Hakk’a ve halka hizmet yolundan sapmadığını göğsümüzü gererek söyleyebileceğiz. açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler