Sarıyer’de, eski eşini ve sevgilisini vuran şahıs kayıplara karıştı

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Maden Mahallesi’nde, çarşamba günü saat 01.15 sıralarında, eşi Taner A. (37) ile boşanan Seher A. (30), Yaşar Ç. (42) ile ilişki yaşamaya başladı.

Durumu öğrenen Taner A., telefonda Seher A. ile tartıştı. Taner A., eski eşini, sevgilisini ve arkadaşları Bedir C.’yi (40) bir caddeye çağırdı.

Caddeye gelen şahıslar, Taner A.’yı beklemeye başladı. Önce vurdu sonra tekmeledi İHA’nın haberine göre; Seher A. ile Taner A. arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Belindeki tabancayı çıkaran Taner A. hem Seher A.’yı hem Yaşar Ç.’yi vurdu.

Yaşar Ç., can havliyle kaçmak isterken, Taner A. peşinden koşarak acımasızca yaralı şahsa tekme atarak yakın mesafeden de bir el ateş etti.

Gasbettiği aracı terk etti

Eski eşini ve sevgilisini tabanca ile vuran saldırgan, araç içerisinde bekleyen Bedir C.’yi ise tabancanın kabzasıyla darbedip indirdikten sonra, aracı gasbedip olay yerinden kaçtı.

Taner A., yakalanacağını düşünerek gasbettiği aracı Maden Mahallesi’ndeki bir cadde üzerinde kapılarını açık şekilde terk etti.

Yaralılar hastaneye kaldırıldı

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıları yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla Seyrantepe’deki Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırarak tedavi altına aldı. Bedir C.’nin ise tedavi olmak için kendi imkanlarıyla Çayırbaşı Hamidiye Etfal Hastanesine gittiği öğrenildi. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri de saldırgan eski koca Taner A.’yı yakalamak için çalışma başlattı.

Benzer Haberler